Opinie traderów o brokerze Apollofinances Europy

 

Broker Apollo Finances pracuje z inwestorami z Polski od roku, oferując różne konta dla początkujących i doświadczonych traderów. W tym artykule zebraliśmy opinie, komentarze i propozycje klientów na temat usług.

Jest możliwe, że już słyszałeś o Apollofinances, szczególnie jeśli odwiedzałeś europejskie platformy handlowe i spotkałeś komentarze na temat działania tego brokera. Firma jest znana wśród traderów z UE.

Opinie Apollofinances.com

Na swojej stronie firma twierdzi, że posiada w ogóle ponad 9 tysięcy klientów w całym świecie.

Umowa użytkownika i inne dokumenty

Lekko można znaleźć teksty oryginalnych dokumentów prawnych w górnym pasku menu w rozdziale „Dokumenty”.

Polecamy zwrócić uwagę na dokument „Ujawnienie Ryzyka”, który zawiera podstawowe informacje o ryzykach tego typu handlu, szczególnie przy lewarowaniu.

Gdzie mogę znaleźć informację na temat opinii o Apollofinances.com?

Opinie o użyteczności strony i oprogramowania Apollofinances można przeczytać na Trustpilot i Facebook. Broker został niedawno przetestowany przez wiele niezależnych stron, po prostu wpisz imię w wyszukiwarce Google. Większość opinii jest w języku angielskim. Firma często otrzymuje dobre opinie na temat strony internetowej. Na przykład, oto komentarz potencjalnego klienta:

„Uważa się, że ten sektor rynku jest bardzo obiecujący. Ich konkurenci postąpili odważniej, zaczęli korzystać z nowych możliwości rynkowych, kiedy one się pojawiły. Ale firma rzeczywiście oferuje najwygodniejsze warunki, można zacząć handlować, inwestując dopiero 250$. Myślę, że broker rozumie, że w czasach pandemii inwestorzy nie są gotowi do większych inwestycji, ale oni widzą swój potencjalny dochód”.

Wprawdzie, firma oferuje cztery popularne taryfy, gdzie najmniejsza potrzebuje wpłaty 250$.

 

Typy kont i depozytów

Firma ma do dyspozycji cztery typy kont, które będą pasowały klientom początkującym i inwestorom doświadczonym. Nawet najprostsza taryfa „Brąz” (wpłata jedynie 250$) oferuje cały zakres usług:

§ Handel na Forex;

§ Wszystkie instrumenty i funkcje;

§ Osobiste konsultacje;

§ Ubezpieczenie transakcji.

Żeby uzyskać dochód od handlu trzeba zrobić składkę w wysokości 2000$ czy więcej („Srebrna” taryfa), co otwiera dostęp do zasobów firmy. To znaczy, że minimalna taryfa służy wyższemu celowi polegającemu na uzyskaniu wiedzy o rynku i handlu.

Opinie o serwisie Apollofinances

Sprawdziliśmy opinie klientów o jakości usług. Jest kilka komentarzy w języku angielskim, niektóre mają już kilka lat i nie są aktualne. Ogólnie klienci Apollofinances wymieniają trzy przyjemne rzeczy we współpracy z firmą:

1.    Wykwalifikowani menedżerowie osobiści – oni opowiedzą o funkcjach i taryfach, poradzą materiały edukacyjne i ujawnią tajemnice tego rynku;

2.    Niepokonane strategie – w dodatku do tradycyjnych, są dostępne też unikalne;

3.    Szybkie wsparcie techniczne  – personalizacja oprogramowania, obsługa sieci, pomoc z wpłatami i wypłatami.

 

Fred Miles, 43 lata, kierowca busa

„Wcześniej nie rozumiałem, jak można patrzeć na kurs dolara z uśmiechem, zawsze było to dość denerwujące – skacze cena, skacze kurs. Teraz, gdy handluję walutą, zupełnie inaczej traktuję transakcje walut. Jestem wdzięczny Apollofinances za wszystko, szczególnie za szybką wypłatę pieniędzy, których potrzebowałem, załatwili wszystko w ciągu 24 godzin”.

 

 

Comments ()

    Enter the amount 9 + 23