Broker The Pacifica Group Ltd

Pacifica Group podstęp

 Firma The Pacifica Group Ltd zaczęła swoją pracę na początku lat 2000. Poza zwykłym pakietem usług, firma brokerska oferuje serwis dla handlu kryptowalutami i innymi aktywami, oprócz zwykłych par walutowych. The Pacifica Group Ltd opinie w tym momencie dostaje przeważnie pozytywne, co jest szczególnie ważne dla relatywnie nowego uczestnika na rynku WNP

Siedziba firmy znajduje się w Londynie, Wielkiej Brytanii. Od samego  początku firma zaczęła swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii, jednak teraz ona szybko rozszerza audytorium swoich klientów w krajach WNP i Europy. Z usług firmy korzysta ponad 9 tysięcy traderów.

Broker uczciwie wskazuje prawdziwy adres rejestracji - Tower 42, 25 Old Broad St, Cornhill.

Dostawcy płynności The Pacifica Group Ltd to pewne i znane firmy. Niektóre z nich mają historię długością ponad 100 lat:

 • Barclays;
 • CitiGroup;
 • HSBC;
 • Deutsche Bank.

Podstawowe zadanie brokera jest dość ambitne. The Pacifica Group Ltd jest brokerem planującym wejście do listy najlepszych firm rynku w ciągu następnych 5 lat. Mocne strony firmy to przejrzystość i wysokie kwalifikacje zespołu, pamiętając o doświadczeniu firmy, takie zadania są bardzo przekonujące. Firma zgodnie z opiniami wspaniale pasuje specjalistom i początkującym traderom.

Analiza oficjalnej strony The Pacifica Group Ltd

Na pierwszej głównej stronie znajduje się

 • lista zalet brokera;
 • krótko o różnorodnych typach kont dla użytkownika.

System nawigacji strony jest wygodny, nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Znajdziecie też na stronie:

 • artykuły edukacyjne i przeglądy,
 • podstawowe momenty analizy technicznej,
 • słowniczek z podstawowymi pojęciami,
 • aktualne wiadomości ze świata rynku finansowego,
 • przykłady reprezentujące pracę platformy.

Wszystkie dokumenty brokera, w tym umowa użytkownika są dostępne. W taki sposób, użytkownik może jeszcze do rejestracji na platformie zapoznać się z potrzebną informacją, czyli nie trafić do sytuacji patowej. To też obniża szanse tego, że The Pacifica Group Ltd – oszusta.

W rozdziale  “O The Pacifica Group Ltd” jest opisana historia założenia oraz podstawowe cele brokera, ambicje i wartości.

Wnioski użytkowników z WNP о The Pacifica Group Ltd

Użytkownicy piszą ogólnie pozytywne opinie o działalności brokera. W tym momencie nie odnaleźliśmy żadnych świadczeń tego, że The Pacifica Group Ltd jest aferą.

Warunki współpracy

Broker  The Pacifica Group Ltd ma do dyspozycji takie warunki:

 • Dźwignia finansowa – do 1:300
 • Min. lot  – 0,1;
 • Min. suma depozytu – od 250 euro;
 • Spread – od 2 punktów;

Poza tradycyjnymi finansowymi instrumentami broker oferuje handel kryptowalutami na różnicy cen na akcje, waluty, indeksy, metali i źródła energii. Firma oferuje sześć typów kont: Standard, Silver, Gold, Inwestor, Premium i Black VIP. Poza tym, broker szczerze mówi użytkownikom o ryzykach, a zarazem daje praktyczne rady i rady w sprawie bezpieczeństwa. Opinii o tym, że The Pacifica Group Ltd to podstęp, nie znaleźliśmy.

 „Standard”. Dla założenia konta potrzebujecie kwoty od 250 EUR. Staje się dostępna dźwignia finansowa, do 1:300. Minimalny lot wynosi - 0,01, do dyspozycji są ponad 25 par walutowych. Konsultacje obsługi klienta są dostępne 24\7.

Srebro – potrzebuje się już 2000 euro. Jednak do wspomnianego wyżej dołącza: 2 typy aktywów, 50+ instrumentów, handel mikrolotami, kredytowanie od firmy, 4 ubezpieczone transakcje.

Złoto – depozyt 5 tysięcy euro: 4 typy aktywów, 200+ instrumentów, 5 ubezpieczonych transakcji, ubezpieczenie konta.

Premium - depozyt 10 tysięcy: 4 typy aktywów, 250+ instrumentów, 10 ubezpieczonych transakcji,  bonus 50%,  program edukacyjny.

Inwestor – 50 tys. euro: 4 typy aktywów, 300+ instrumentów, 15 ubezpieczonych transakcji, bonus  70%,  dostęp do funduszu firmy, grupa sygnałów na ubezpieczone kontrakty, osobisty analityk.

Black VIP – rekomendowana kwota 100 tys euro: całkowity dostęp do codziennej analityki rynkowej, VIP sygnały handlowe.

Opinie o podstawowych warunkach współpracy z The Pacifica Group Ltd

Użytkownicy mówią, że warunki są wygodne, a wybór instrumentów firmy ocenili jako przyciągający.

Komentarzy o tym, że The Pacifica Group Ltd to oszuści nie spotkaliśmy.

Przy pierwszej znajomości The Pacifica Group Ltd wygląda na organizację, która ma POZYTYWNE opinie.

Wpłata i wypłata

Dla przelewu środków na konto do dyspozycji są takie instrumenty:

 •  karty (Visa\Mastercard)
 •  numer konta bankowego
 •  systemy płatności

Rekomendujemy pilnować tego, żeby waluta karty były taka sama jak waluta operacji bankowej, żeby uniknąć zbędnej konwersji.

Zgodnie z opiniami użytkowników wszystkie operacje z wpłaty i wypłaty środków odbywają się w obiecanym terminie. Dla różnych typów przelewów one mogą być różne, o terminach lepiej się dowiadywać u menedżerów obsługi klienta.

The Pacifica Group Ltd opinie o jakości wpłaty i wypłaty

W komentarzach podkreślają, że termin wpłaty pieniędzy na kartę bankową w całości odpowiada standardom rynkowym – nie dłużej niż 12-14 godzin. Dla transakcji bankowych termin jest wyznaczony przez bank i może być zwiększony. Systemy płatności, których używa się są wiarygodne. Opinii o tym, że The Pacifica Group Ltd to afera, czy opinii w których użytkownicy skarżą się na jakieś problemy z wpłatą lub wypłatą nie znaleźliśmy.

Praca z klientami

Broker The Pacifica Group Ltd ma do zaoferowania klientom:

 • Bezpłatne szkolenia;
 • Automatyczny handel;
 • Materiały analityczne;
 • Całodobowe wsparcie.

Warto podkreślić, że ta lista odpowiada „złotemu standardowi” usług, który jest częścią oferty obsługi klienta, z którymi pracują The Pacifica Group Ltd oraz inni brokerzy.

Dla wypłaty środków proponuje się używać najpopularniejszych systemów płatniczych.

 Obsługa klienta organizacji działa 24/7. Menedżerowie są wykwalifikowani i pomagają użytkownikom znaleźć odpowiedzi na pytania i rozwiązywać trudności i problemy. Zgodnie z komentarzami, obsługa klienta odpowiada bezzwłocznie, a specjaliści mówią po angielsku i rosyjsku, co robi proces bardziej komfortowym. Zwrócić się z pytaniem i zasięgnąć pomocy można przez telefon:

+48221520700 +442080970777 albo napisać na adres elektroniczny [email protected]

The Pacifica Group Ltd opinie o warunkach obsługi 

Traderzy podkreślają dosyć niezłą pracę obsługi klienta oraz dobry poziom wsparcia, mimo krótkiego terminu działania na rynku. Strona firmy jest wielojęzyczna, obecne są opinie o możliwości pracy w różnych językach, co też potwierdza zdanie, że użytkownicy nie uważają The Pacifica Group Ltd za aferę. Również dla użytkowników bardzo zrozumiale została przedstawiona niezbędna informacja o podstawowych warunkach użytkowania, polityce prywatności i też, co bardzo ważne, ostrzeżeniach przed ryzykiem.

Oprogramowanie

Dla pracy na Forex, zarówno jak inni brokerzy, firma przedstawia własną stronę internetową i własnego klienta webowego. 


Comments ()

  Enter the amount 21 + 13